RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2100010441 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2100010441 6 3/4 Inch Gasket Top For Jade Range Equipment
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2100010441 |
| Manufacturer Part # | 2100010441 |
| Height | 3.45" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2100010441 Gasket Top Mega 41 3/8 X6 3/4
