RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2100010397 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2100010397 28 1/2 Inch Gasket 4 Sided Compression Vinyl Gray
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2100010397 |
| Manufacturer Part # | 2100010397 |
| Height | 2.35" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 13.95" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2100010397 Color Gray, Material Vinyl, Width 28 1/2", 724 Mm, Height 6 3/4", 171 Mm, Gasket Type 4 Sided Compression Screw-in
