RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2100000081 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2100000081 1.35 Inch Washer 5/8 Bolt OEM Alloy Durable
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2100000081 |
| Manufacturer Part # | 2100000081 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2100000081 Washer 5/8 Bolt 1 1/2 O D Thic
