RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines commercial dishwashers.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 2100.22 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 2100.22 Wash Tank Thermostat with Precise Temperature Control
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 2100.22 |
| Manufacturer Part # | 2100.22 |
| Height | 1.7" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 2100.22 Wash Tank Thermostat
