RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 210-3368 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 210-3368 6.35 Inch Single Basket Hanger Stainless Steel
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 210-3368 |
| Manufacturer Part # | 210-3368 |
| Height | 2.15" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 7.6" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 210-3368 Single Basket Hanger
