RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 210-0384 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 210-0384 Fluecap 9 Inch Stainless Steel for MJ35/gf14 Systems
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 210-0384 |
| Manufacturer Part # | 210-0384 |
| Height | 7.75" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 17.7" |
| Weight | 4.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 210-0384 Fluecap W/out Gusset Mj35/gf14
