RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 210-0151 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 210-0151 1.35 Inch Valve Handle Stainless Steel for Frymaster
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 210-0151 |
| Manufacturer Part # | 210-0151 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 210-0151 Drain Valve Handle Ss
