Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 210-00137 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 210-00137 12 Inch Bowl Stainless Steel 9 Liter Corrosion Resistant
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 210-00137 |
| Manufacturer Part # | 210-00137 |
| Height | 4.2" |
| Width | 12.65" |
| Depth | 14.9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 210-00137 Bowl 9l
