RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 21-28199 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 21-28199 8.55 Inch Stainless Steel Boxelec Assembly with Carel Quantem Ij
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 21-28199 |
| Manufacturer Part # | 21-28199 |
| Height | 5.9" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 1.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 21-28199 Boxelec Assy Carel Quantem Ij
