- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Structural Concepts 21-25756BL 28 Inch Perforated Panel for Rear Loading Commercial Kitchens
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 21-25756BL |
| Manufacturer Part # | 21-25756BL |
| Height | 1" |
| Width | 28" |
| Depth | 48" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 21-25756BL Pnl Perf Rr Lh B5932