RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 21-25207 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 21-25207 0.85 Inch OEM Dr Assy Pi Wheel with Durable Polymer Components
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 21-25207 |
| Manufacturer Part # | 21-25207 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 21-25207 Dr Assy Pi Wheel
