Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 21-138L cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 21-138L 4.35 Inch Low Lead Faucet Add On Stainless Steel
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 21-138L |
| Manufacturer Part # | 21-138L |
| Height | 2.35" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 3.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 21-138L Faucet 6in Add On Low Lead