Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 21-135L cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 21-135L 10 Inch Pre Rinse Hose with Grip Low Lead
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 21-135L |
| Manufacturer Part # | 21-135L |
| Height | 2.35" |
| Width | 10.55" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 21-135L Pre Rinse Hose W/grip 72 Low Lead