RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 21-1224-A insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 21-1224-A 5.95 Inch Lock Mechanism Stainless Steel Durable Latch
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 21-1224-A |
| Manufacturer Part # | 21-1224-A |
| Height | 1.45" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 21-1224-A Coverlatchmech/mag50 084 6