RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 21-1064-A heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 21-1064-A Thumb Screw 10mm Hex 32 Thread Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 21-1064-A |
| Manufacturer Part # | 21-1064-A |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 21-1064-A Thumb Screwhex10 32x.25l G
