FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 21-0432 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 21-0432 26 Inch Door Oven Hinge Stainless Steel Right - Nu-Vu Series
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 21-0432 |
| Manufacturer Part # | 21-0432 |
| Height | 8" |
| Width | 26" |
| Depth | 40" |
| Weight | 27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 21-0432 Doorovenright Hingeop 2 Series