RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 21-0415 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 21-0415 15 Inch Wall Deflector Stainless Steel with Heat Management
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 21-0415 |
| Manufacturer Part # | 21-0415 |
| Height | 5.5" |
| Width | 15" |
| Depth | 28.75" |
| Weight | 17.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 21-0415 Wall/deflectrhtop 2fm