RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 21-01646 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 21-01646 NEMA 6 15P Service Cord 4.1 Inch Rubber Insulation
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 21-01646 |
| Manufacturer Part # | 21-01646 |
| Height | 3.75" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 12.4" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 21-01646 Service Cord Nema 6 15p
