RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt holding and proofing cabinets.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 21-01513 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 21-01513 36 Inch High-Temperature Power Cord for Refrigeration
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 21-01513 |
| Manufacturer Part # | 21-01513 |
| Height | 1.95" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 21-01513 Power Cord 36 105 Degree C 1