RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt holding and proofing cabinets.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 21-00585 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 21-00585 126 Inch Wire Harness Electric Copper Wiring
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 21-00585 |
| Manufacturer Part # | 21-00585 |
| Height | 2.3" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 21-00585 Wire Harness (126 Power Cord)
