Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro specialty food pans and food pan accessories.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 20CWC specialty food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 20CWC 12-3/4 Inch Clear Polycarbonate Food Pan Lid with Airtight Seal
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 20CWC |
| Manufacturer Part # | 20CWC |
| Height | 0.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 20CWC Clear Polycarbonate Food Pan Flat Lid -40 To 210 F, Cold Warm Not Steam, 1/2 Size 12-3/4" X 10-1/4"
