RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket food prep supplies.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 20BLS food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 20BLS 20 Quarts Mixing Bowl Stainless Steel Hobart A-200
| Fits with Manufacturer | Intedge |
|---|---|
| Model Number | 20BLS |
| Manufacturer Part # | 20BLS |
| Height | 11.5" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 22.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intedge 20BLS Stainless Steel 20 Qt Mixing Bowl, Hobart A-200 As-200
