RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 20A2G8 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 20A2G8 15 Inch Machined Griddle Left Right 12x24 Inch Stainless Steel
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 20A2G8 |
| Manufacturer Part # | 20A2G8 |
| Height | 1" |
| Width | 15.1" |
| Depth | 23.8" |
| Weight | 42.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 20A2G8 Griddle Machined Lh/rh 12x24
