RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 209947 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 209947 3/8 Barb and 3/8od Adaptor OEM Non Returnable
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 209947 |
| Manufacturer Part # | 209947 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 209947 Adaptor 3/8 Barb X 3/8od