FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 209872 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 209872 7 Inch Stainless Steel Coil Evaporator to Food Storage Units
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 209872 |
| Manufacturer Part # | 209872 |
| Height | 6.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 71" |
| Weight | 9.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 209872 Coil Evaporator Tssu 72
