RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 20976.1001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 20976.1001 3/8 Inch Inner Diameter Silicone Tube 36 Inch Length
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 20976.1001 |
| Manufacturer Part # | 20976.1001 |
| Height | 1.9" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 20976.1001 Tube Silicone 3/8"id X 3 6"l