Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 209500004 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 209500004 6 5/8 Inch Portable Server with Top Handle Stainless Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 209500004 |
| Manufacturer Part # | 209500004 |
| Height | 12.75" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 15" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 209500004 Material Stainless Steel Exterior, Width 6 5/8", Height 10 3/4", Capacity 1 1/2 Gpm, 5.7 L, Includes Cleaning Brush, Regular And Orange Decaf Faucet, Handles, Depth 12 3/4"
