Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Nieco 2092C 5.5 Inch Pilot Tubing Kit with Food Grade Materials
Item:
#1245193
Technical details
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 2092C |
| Manufacturer Part # | 2092C |
| Height | 2" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nieco 2092C 5.5 Inch Pilot Tubing Kit with Food Grade Materials
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 2092C Pilot Tubing Kit 950g
