- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 20864 15 Inch Length Belt Wire 0.092 Inch Diameter Stainless Steel
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 20864 |
| Manufacturer Part # | 20864 |
| Height | 0.25" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 20864 Belt Wire 0.092" Wire 15"l 10.625"w
