RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice maker and water dispensers.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 208307 ice maker and water dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 208307 4.7 Inch Stainless Steel Pin Quick Release for OEM Systems
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 208307 |
| Manufacturer Part # | 208307 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 208307 Pin Quick Release 5.53 U155