Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco cocktail and mixed drink supplies and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 20829 cocktail and mixed drink supplies and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 20829 11 Inch Heat Shield OEM Gas for Commercial Use
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 20829 |
| Manufacturer Part # | 20829 |
| Height | 1.65" |
| Width | 11.15" |
| Depth | 18.85" |
| Weight | 2.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 20829 Heat Shield 15 Frame Rea R Jf