RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 20824 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 20824 Switch Rocker 2 Inch Thermoplastic Black for Commercial Use
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 20824 |
| Manufacturer Part # | 20824 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 20824 Switch Rocker (#60 Wc)