Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 208081 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 208081 4 Inch Stainless Steel Coil Evaporator for Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 208081 |
| Manufacturer Part # | 208081 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 26" |
| Weight | 4.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 208081 Coil Evaporator Tbb 2/tdd 2/tbb 2g/ Tdd
