RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines commercial dishwashers.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 208-4 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 208-4 O Ring 1 5/8 Inch Od OEM Sealing Rubber Gasket
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 208-4 |
| Manufacturer Part # | 208-4 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 208-4 Cma Cma-(44 66 180tc 180us) Gl-x L-1x L-1x16
