FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 20786 4.9 Inch Revrs Brushless Gear Motor 24 Vdc 1.5 Amp
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 20786 |
| Manufacturer Part # | 20786 |
| Height | 4.8" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 20786 24 Vdc 1.5 Amp 11.6 Rpm, , Fits Model Jf143 Jf62 Jf62-2 Jf62-2g Jf63 Jf63-2, Jf63-2g Jf63-63-2g Jf64-3g Jf93g Jf94g
