RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice maker and water dispensers.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 207422 ice maker and water dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 207422 12 Inch Insulation Drain Tray for Refrigeration
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 207422 |
| Manufacturer Part # | 207422 |
| Height | 1" |
| Width | 12.2" |
| Depth | 18.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 207422 Insulation Drain Tray I Ts Bas