RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 207247 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 207247 10-32 Inch Screw Flat Phillips Head OEM Fastener
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 207247 |
| Manufacturer Part # | 207247 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 207247 Screw Phil Flat Hd. 10 32 X 1