FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco hot dog equipment.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 20709 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 20709 4.35 Inch Air Box Front Gas Component - Enhanced Airflow
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 20709 |
| Manufacturer Part # | 20709 |
| Height | 3.7" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 22.35" |
| Weight | 3.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 20709 Air Box Front 21.38 Jf Wldmt
