RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2067300 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2067300 3/4 Inch Gas Convertible Regulator OEM with Steel - Cooking Equipment
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2067300 |
| Manufacturer Part # | 2067300 |
| Height | 2.9" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2067300 Convertible Regulator 3/4in
