RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 206633 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 206633 6 Inch Fpt X M Pt Extension Riser Corrosion Resistant Connector
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 206633 |
| Manufacturer Part # | 206633 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 206633 Extension Riser Fpt X M Pt 1 P