RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 206557 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 206557 3.95 Inch OEM Blade Agit stainless steel Compact Design
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 206557 |
| Manufacturer Part # | 206557 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 206557 Blade Agit 1/2p
