RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2065500 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2065500 4.65 Inch Stainless Steel Electric Burner Hot Plate
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2065500 |
| Manufacturer Part # | 2065500 |
| Height | 0.55" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 1.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2065500 Base Burner Hot Plate
