RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 2064007 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 2064007 OEM Heat Exchanger Convection Stainless Steel - Compact
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 2064007 |
| Manufacturer Part # | 2064007 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 2064007 Heat Exchanger Convectio N 20.2