RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice maker and water dispensers.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 206309 ice maker and water dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 206309 3/8 Inch Diameter Copper Tubing with 0.032 Inch Wall Thickness
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 206309 |
| Manufacturer Part # | 206309 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 206309 Tubing Copper 3/8 Od X 0.032