RestaurantSupply.com is your trusted source for Ice-O-Matic ice machine parts and accessories.
- Authorized Ice-O-Matic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ice-O-Matic 2061962-02S ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ice-O-Matic 2061962-02S Probe Assembly 230v with Stainless Steel 160 F
| Manufacturer | Ice-O-Matic |
|---|---|
| Model Number | 2061962-02S |
| Manufacturer Part # | 2061962-02S |
| Height | 4" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ice-O-Matic 2061962-02S Probe Assembly 230v 160 F, Ice-o-matic Ec1006 Ec806 Ice0305 Ice0305a Ice0305w, Ice0325 Ice0405 Ice0405a Ice0405w Ice0406 Ice0406a, Ice0406w Ice0525 Ice0605 Ice0605a Ice0605r Ice0605w, Ice0606 Ice0606a Ice0606r Ice0606w Ice0805 Ice0806, Ice0806-a Ice1005 Ice1006 Ice1007 Ice1405 Ice1405a, Ice1405a3 Ice1405r Ice1405r3 Ice1405w Ice1405w3, Ice1406 Ice1406a Ice1406a3 Ice1406r Ice1406r3 Ice1406w, Ice1406w3 Ice1407 Ice1407a Ice1407a3 Ice1407r, Ice1407r3 Ice1407w Ice1407w3 Ice1806v3 Ice1807v3, Ice2106v3 Ice2107v3 Iceu205
