FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2061900000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2061900000 11 Inch Electric OEM Motor Blower Steel - Ideal for Ventilation
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2061900000 |
| Manufacturer Part # | 2061900000 |
| Height | 9" |
| Width | 11" |
| Depth | 12" |
| Weight | 5.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2061900000 Motor Blower Jbb #50752 D500
