Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2059408 14 Inch OEM Component Inlet Ca 401 Corrosion Resistant
Item:
#1516717
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 2059408 |
| Manufacturer Part # | 2059408 |
| Height | 11.03" |
| Width | 14.05" |
| Depth | 16" |
| Weight | 8.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2059408 14 Inch OEM Component Inlet Ca 401 Corrosion Resistant
