Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 20571 1 Inch Thermocouple J Type 7.5 Inch Probe Stainless Steel
Item:
#1834207
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 20571 |
| Manufacturer Part # | 20571 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 20571 1 Inch Thermocouple J Type 7.5 Inch Probe Stainless Steel
$90.81
Unit price
/
Unavailable