Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 205685 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 205685 4.25 Inch Door Bottom Hinge Kit T for Commercial Kitchens
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 205685 |
| Manufacturer Part # | 205685 |
| Height | 3.75" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 205685 Hinge Kit Door Bottom T 72 Hc Fgd01
