Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Cleveland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cleveland 20551 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 20551 1/2 Inch Mpt Steam Trap with Non-Threaded Outlet
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 20551 |
| Manufacturer Part # | 20551 |
| Height | 4.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 20551 Stean Trap, 1/2" Mpt Inlet 1/2" Not Threaded On Outlet, See H451 # 56-1106 For 1/2" Mpt X 1/2" Fpt, Cleveland, Steamer Pressure Steamer B F J K.
